نخستین همایش ملی زنان موفق ایران
عناوین گواهینامه های کنگره ملی زنان موفق ایران

کنگره با مجوز رسمی از مرکز آموزش مدیریت دولتی، سازمان اداری و استخدامی کشور، به شماره 3/5257 می باشد.

و به شرکت کنندگان گواهینامه های ذیل اعطا می گردد. 

1) گواهینامه تخصصی مدیریت و رهبری

 Professional Certificate of Management & Leadership -PCML

2) گواهینامه تخصصی دیپلماسی و امور بین المللی

 Professional Certificate of Diplomacy & International Interactions – PCDI

3) گواهینامه حضور در کنگره

 Certificate of Participation in 1st National Congress of Successful Iranian Women – PCSIW 

پوستر کنگره
فراخوان مقاله

حامیان رسانه ای

معرفی کنگره
معرفی کنگره ملی زنان موفق ایران
" نخستین کنگره ملی زنان موفق ایران"
"نخستین کنگره ملی زنان موفق ایران" با مجوز رسمی مرکز آموزش مدیریت دولتی، سازمان اداری و استخدامی کشور به شماره 5257/3، با هدف بهره مندی جامعه از سرمایه انسانی بانوان توانمند در فرآیند توسعه پایدار و افزایش حضور آنان در مناصب مدیریتی و سیاسی کشور با رویکرد اندیشه های اسلامی، با حمایت معنوی سازمان برنامه و بودجه، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، وزارت ورزش و جوانان، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت نفت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت آموزش و پرورش و...، به همت مرکز همایش‌های بین‌المللی توسعه؛ در سال 95 برگزار می‌گردد
برگزاری پنل‌ها، نشست های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی همراه با گواهینامه های معتبر در عرصه مدیریت و رهبری سازمانی، مشارکت سیاسی و امور بین‌الملل، با­ حضور اندیشمندان این حوزه از دانشگاه­های تهران، الزهرا، علامه طباطبایی،.... از بخش­های حائز اهمیت این رویداد خواهد بود.

ادامه مطلب ...

اخبار کنگره
 سخنرانی بررسی موفقیت زنان در قرآن کریم

🔴 سخنرانی بررسی موفقیت زنان در قرآن کریم با حضور حجت الاسلام والمسلمین مهدی مهریزی دبیرکل کنگره های دارالحدیث، در صحن اصلی دانشگاه شهید بهشتی از ساعت 12 به مدت دوساعت در کنگره زنان موفق ایران برگزارشد که این سخنرانی به شدت مورد استقبال شرکت کنندگان حاضر در کنگره قرار گرفت.


ادامه مطلب ...

گالری تصاویر

برای دیدن گالری تصاویرکنگره زنان موفق ایران اینجا کلیک نمایید.


ادامه مطلب ...

🔴اطلاعیه شماره 20 ستاد برگزاری کنگره ملی زنان موفق ایران :

به اطلاع می رساند در این کنگره بجز افراد ذیل از هیچ فرد دیگری تجلیل نشده است لذا از خبرگزاری ها درخواست می گردد قبل از انتشار هرگونه خبر با ستاد برگزاری کنگره تماس حاصل نمایند .

 


ادامه مطلب ...

نشست تخصصی نقش فناوری اطلاعات در کار آفرینی زنان باحضور معاونین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در کنگره زنان موفق ایران مورد بررسی قرار گرفت.

در اولین کنگره زنان موفق ایران در سالن ابو ریحان بیرونی دانشگاه شهید بهشتی که با حضور مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد 


ادامه مطلب ...

وزیر کار: بجای نگاه کارمندی به زنان در سطوح مدیریتی نگریسته شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: زنان به عنوان نیمی از جمعیت جامعه دارای توانمندی بسیار زیادی هستند و بجای اینکه آنها را با نگاه کارمندی به آنها بنگریم باید در سطوح مدیریتی به آنان نگریسته شود.


ادامه مطلب ...

نماینده سازمان یونسکو در کنگره زنان موفق ایران گفت: موفقیت زنان در ایران مورد توجه است.

نماینده سازمان یونسکو بیان کرد: موفقیت زنان در ایران قابل قدردانی و مورد توجه است و برای رسیدن به توسعه پایدار نقش زنان بسیار مهم است.


ادامه مطلب ...

استاندار سیستان و بلوچستان: نگاه ما به انسانیت و فارغ از هرگونه تبعیض و جنسیت است/ بازگشت 110 هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل

تهران – ایرنا – استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نگاه ما به انسانیت و فارغ از هرگونه تبعیض نگرش به قوم و جنسیت باشد و برپایه این نگرش توانسته ایم تعادل را در سیستان با تکیه بر شعور و آگاهی انسان شکل داده تا انسان قامت منطبق بر مردمان خویش  برای نقش آفرینی در توسعه به دست آورد.


ادامه مطلب ...

تماس با ما

02133699094

02136621319

امورات اداری

02189786524

ثبت نام در کنگره

02143851871

امورات اداری 

info.pconf[at]gmail.com

 ثبت نام در کنگره

pconf.ir[at]gmail.com

09120218914

09120289085

مرکز همایش های بین المللی توسعه ایران