دومین همایش ملی زنان موفق ایران
تماس با ما

02133699094

02136621318

امورات اداری

02189786524

ثبت نام در کنگره

02143851871

امورات اداری 

info.pconf[at]gmail.com

09120218914

09120289085

حامیان رسانه ای

زنان رشید در هر ورق از تاریخ ایران وجود دارند

6 آذر 1395

به گزارش ایرنا معاون توسعه منابع انسانی و هماهنگی استان های سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: وقتی تاریخ ایران را ورق می زنیم در هر ورق آن، نام یک زن رشید را می بینیم.


به گزارش روز شنبه ایرنا ، زهرا اربابی افزود: پس به این صورت هم نیست که جامعه مرد سالار و یا خود خواهی برخی مردان مانع پیشگامی و رشادت زنان شده باشد.
اربابی ادامه داد: باید ارزش این نوع نگاه به زن را دانست و همه را با یک چوب نراند؛ البته به موازات تغییر در رفتارهای اجتماعی مردان و کاهش سطح تفکر مرد سالارانه، نیاز به بازنگری برخی قوانین و اصلاح آنان نیز احساس می شود.
وی اضافه کرد: هیچگاه در طول تاریخ ایران، کسی نقش و تاثیر آشکار و پنهان زنان را در رویدادها، وقایع اجتماعی و سیاسی نادیده نگرفته است.
وی در بخش دیگری از سخنانش به ارتقای زنان در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به جایگاه زنان و ارتقای آن دارد و این جایگاه در این دولت بهتر شده است.
به گزارش دبیرخانه نخستین کنگره زنان موفق ایران، این عضو شورای عالی کنگره یاد شده در ادامه خطاب به بانوانی که قصد دارند در آینده حضور فعال تری در مناصب مدیریتی و سیاسی کشور داشته باشند ، خواست ، برگزاری کنگره ملی زنان موفق ایران را فرصتی برای کسب تجربیات و نگاهی تازه بدانند.
نخستین کنگره بین المللی زنان موفق ایران همگام با ماده 31 برنامه ششم توسعه با هدف بهره مندی جامعه از سرمایه انسانی بانوان توانمند در فرآیند توسعه پایدار و متوازن و افزایش حضور آنان در مناصب مدیریتی وسیاسی کشور با حضور مسئولان عالی کشور و بانوان موفق در عرصه های ملی و بین المللی از کشورهای مختلف جهان و مدیران زن در دستگاه های اجرایی کشور، 21 دی ماه درسالن اجلاس سران اسلامی تهران برگزار می شود.


821
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
سرکار خانم دکتر سیما فردوسی دبیر علمی کنگره

مرکز همایش