دومین همایش ملی زنان موفق ایران
تماس با ما

02133699094

02136621318

امورات اداری

02189786524

ثبت نام در کنگره

02143851871

امورات اداری 

info.pconf[at]gmail.com

09120218914

09120289085

حامیان رسانه ای

تفاهم نامه همکاری معاونت رئیس جمهوری در امور زنان با صندوق کارآفرینی امیدامضا شد

27 شهریور 1395

به گزارش روزچهارشنبه خبرنگار حوزه زنان ایرنا، تفاهم نامه همکاری و توانمندسازی و توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک و بازارمحور به امضای شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری و اصغر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید رسید.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده هدف اصلی این تفاهم نامه را ساماندهی، توانمندسازی و حمایت ازایجاد فرصت های کسب و کارخانگی خرد و کوچک بازارمحور با اولویت ایجاد و توسعه فعالیت های شبکه ای، پشتیبانی و تکمیل زنجیره ارزش محصولات با رویکرد حمایت از مناطق کمتر برخوردار، روستایی و عشایری و اشتغال پایدار و تقویت جوامع محلی دانست
شهیندخت مولاوردی درادامه سقف اعتبارتفاهم نامه یک هزارمیلیارد ریال برشمرد و گفت: این میزان اعتبار از محل صندوق کارآفرینی به طرحهای معرفی شده و از سوی معاونت زنان پس از بررسی و تایید در چارچوب ضوابط صندوق طی یکسال از امضای تفاهم نامه پرداخت می شود.
به گفته وی، اعتبار این تفاهم نامه با نظرمکتوب معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری تقسیم استانی می شود و اولویت پرداخت تسهیلات با طرحهای پشتیبانی، دانش بنیان و کارآفرین است.
مولاوردی در ادامه ابراز امیدواری کرد امضای این تفاهم نامه بتواند زمینه بهبود فضای کسب و کار به ویژه برای بانوان را به دنبال داشته باشد.
وی ادامه داد: اکنون مشکل اصلی بانوان بازاریابی و عدم عرضه تولیدات شان در بازاراست که امیدوارم این اقدامات منجر به رفع این مشکلات شود.
به گفته وی، اعتباراین تفاهم نامه با نظرمکتوب معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری تقسیم استانی می شود و اولویت پرداخت تسهیلات با طرحهای پشتیبانی، دانش بنیان و کارآفرین است.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید نیز گفت: این تفاهم نامه می تواند زمینه توانمندسازی بانوان را به دنبال داشته باشد.
اصغر نوراله زاده ادامه داد: اکنون مشکل اصلی بانوان بازاریابی و عدم عرضه تولیداتشان در بازار است که امیدوارم این اقدامات منجر به رفع این مشکلات شود.
وی با بیان اینکه درسایت این صندوق طرح های برتر برای استفاده افراد کارآفرین وجود دارد تا از آنها بهره ببرند افزود: شبکه اجتماعی مهتاک از یک ماه پیش برای بازاریابی تولیدات راه اندازی شده است که این شبکه برای حمایت از زنان سرپرست خانوار و ایجاد اشتغال خانگی است.
این تفاهم نامه به مدت پنج سال و درهشت ماده به امضای دو طرف رسید.

منبع : ایرنا


1398
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
سرکار خانم دکتر سیما فردوسی دبیر علمی کنگره

مرکز همایش