دومین همایش ملی زنان موفق ایران
عناوین گواهینامه های کنگره ملی زنان موفق ایران

کنگره با مجوز رسمی از مرکز آموزش مدیریت دولتی، سازمان اداری و استخدامی کشور، به شماره 3/5257 می باشد.

و به شرکت کنندگان گواهینامه های ذیل اعطا می گردد. 

1) گواهینامه تخصصی مدیریت و رهبری

 Professional Certificate of Management & Leadership -PCML

2) گواهینامه تخصصی دیپلماسی و امور بین المللی

 Professional Certificate of Diplomacy & International Interactions – PCDI

3) گواهینامه حضور در کنگره

 Certificate of Participation in 1st National Congress of Successful Iranian Women – PCSIW 

پوستر کنگره
فراخوان مقاله

حامیان رسانه ای

نشست تخصصی زنان و حمایت های اجتماعی با حضور مشاور امور زنان و خانواده وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی در کنگره ملی زنان موفق برگزار شد.

18 اسفند 1395

نشست تخصصی زنان و حمایت های اجتماعی روز دوشنبه در جریان کنگره ملی زنان موفق ایران در سالن خوارزمی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

در این نشست تخصصی سرکارخانم وحیده نگین مشاور وزیردرامور زنان وخانواده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اسماعیل گرجی پور مدیر کل دفتر بیمه های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حبیب الله مسعودی فرید معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور و مریم شریفیان مدیر گروه آموزشی مدیریت رفاه اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی مطالبی را در زمینه حمایت های اجتماعی از زنان بیان کردند.

اسماعیل گرجی پور درباره خدماتی که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به زنان ارائه می دهد، مطالبی را عنوان کرد و گفت: این وزارتخانه در بخش های مختلف برای حمایت از زنان تلاش های جدی انجام داده است و امیدواریم این تلاش ها همچنان اثربخش و جهت حمایت از بانوان باشد.

وی تصریح کرد: تمامی اقدامات این وزارت خانه جنبه حمایتی دارد و زنان از حمایت های اجتماعی خوبی بهره مند هستند.

مریم شریفیان ثانی نیز به اقدامات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اشاره کرد و گفت: باید از زنان جهت استفاده از توانمندی های انان استفاده کرد، البته حمایت از زنان سرپرست خانوار باید بیشتر شود.

حبیب الله مسعودی فرید نیز در این نشست به بخشی از حمایت های اجتماعی به زنان سرپرست خانوار، زنان آسیب دیده اجتماعی، زنان قربانی خشونت و دختران با مشکلات فراوان اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: سازمان بهزیستی اقدامات خوبی برای حمایت از زنان سرپرست خانوار دارد البته بسیاری از این زنان از خدمات این سازمان نیز بهره مند هستند.

وی ادامه داد: تشکیل اورژانس اجتماعی، خانه های امن و خانه های سلامت برای ارائه خدمات به زنان آسیب دیده از جمله اقدامات این سازمان به شمار می رود.

در نخستین کنگره ملی زنان موفق ایران که روز دوشنبه در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد کارشناسان و زنان موفق در عرصه های مختلف و بخصوص مدیریتی حضور داشتند و همچنین در این کنگره 15 پنل تخصصی و ارائه مقاله و نشست های تخصصی با حضور زنان در مناصب مختلف سیاسی و مدیریتی و عرصه هنر برگزار شد.

دراین کنگره  محمود واعظی وزیر محترم ارتباطات وفناوری اطلاعات، علی ربیعی وزیرمحترم کار،تعاون ورفاه اجتماعی و سرکارخانم فاطمه هاشمی رفسنجانی ریاست محترم بنیاد امور بیماریهای خاص حضور داشتند.


438
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

تماس با ما

02133699094

02136621319

امورات اداری

02189786524

ثبت نام در کنگره

02143851871

امورات اداری 

info.pconf[at]gmail.com

 ثبت نام در کنگره

pconf.ir[at]gmail.com

09120218914

09120289085

مرکز همایش های بین المللی توسعه ایران