دومین همایش ملی زنان موفق ایران
تماس با ما

02133699094

02136621318

امورات اداری

02189786524

ثبت نام در کنگره

02143851871

امورات اداری 

info.pconf[at]gmail.com

09120218914

09120289085

حامیان رسانه ای

نشست تخصصی نقش فناوری اطلاعات در کار آفرینی زنان باحضور معاونین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در کنگره زنان موفق ایران مورد بررسی قرار گرفت.

18 اسفند 1395

در اولین کنگره زنان موفق ایران در سالن ابو ریحان بیرونی دانشگاه شهید بهشتی که با حضور مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد 


در این نشست تخصصی که با حضور مرتضی براری معاون وزیر در امور دولت، مجلس و هماهنگی استان ها و رییس کار گروه اشتغال در سالن ابو ریحان بیرونی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، ایشان بیان داشت : ازاینکه زنان 60درصد از جامعه تحصیل کرده ما را تشکیل می دهند خدارا شاکر هستیم، اما باید بستر حضور این زنان در عرصه های مدیرتی نیز فراهم شود .

وی خاطر نشان کرد:اقتصاد در(ای سی تی ) درحال گسترش است و در برنامه ششم توسعه به سه برابر خواهد رسید .

وی ادامه داد: در برنامه ششم توسعه همچنین درآمد ازاین طریق به 120  هزار میلیارد تومان خواهد رسید که اقتصاد بزرگی است و این رشد را در سبد اقتصاد خانوار هم می توان شامل پول تلفن ،تلفن همراه و اینترنت مشاهده کرد.

براری گفت: اقتصاد از شبکه دارد به سوی محتوا تغییر می کند مانند دو برادری که با ایجاد شرکت "دی جی کالا" توانستند برای یک هزارو 700 فارغ التحصیل دانشگاهی کار ایجاد کنند .

وی ادامه داد: یک زمانی اقتصاد و قدرت آن در اطراف چاه های نفت و گاز و معادن بود، اما امروز انسان ها هستند که اقتصاد را شکل می دهند، اقتصادی که بر ایجاد مراکز دانش بنیان مبتنی است.

وی تاکید کرد: امروز در دنیا نیروی فکر و تفکر توانسته است یک شبکه اقتصادی را شکل دهد که در دانشگاه ها که مرکز آن هستند، خلق می شوند .

براری گفت : دانشگاه مرکز تولید کسب کار است و سرمایه دانشگاه ها هم نیروی انسانی است که بانوان هم به عنوان 60 درصد از این جمعیت نقش مهمی را بر عهده دارند .

دراین کنگره محمود واعظی وزیر محترم ارتباطات وفناوری اطلاعات، علی ربیعی وزیرمحترم کار،تعاون ورفاه اجتماعی و سرکارخانم فاطمه هاشمی رفسنجانی ریاست محترم بنیاد امور بیماریهای خاص حضور داشتند.


918
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
سرکار خانم دکتر سیما فردوسی دبیر علمی کنگره

مرکز همایش