دومین همایش ملی زنان موفق ایران
تماس با ما

02133699094

02136621318

امورات اداری

02189786524

ثبت نام در کنگره

02143851871

امورات اداری 

info.pconf[at]gmail.com

09120218914

09120289085

حامیان رسانه ای

نقش هوش اجتماعی در موفقیت زنان ایرانی در کنگره زنان موفق ایران، با حضور احمد حلت مدیر عامل مجله موفقیت، مورد بررسی قرار گرفت.

18 اسفند 1395

نقش هوش اجتماعی در موفقیت زنان ایران روز دوشنبه در سالن علامه طباطبایی دانشگاه شهید بهشتی تهران در جریان کنگره زنان موفق با سخنرانی احمد حلت مدیرعامل مجله موفقیت مورد بررسی قرار گرفت.

وی در سخنرانی خود روشهای گفت و گوی موفق در بین اعضای خانواده به خصوص در بین همسران را مورد بررسی قرار داد و به هوش اجتماعی در خانواده تاکید کرد.

وی اعلام کرد هیچ کودکی از حرف والدین تاثیر نمی گیرد بلکه تاثیر از عملکرد آنها می گیرد.

وی در خصوص برخورد با حوادث در زندگی گفت: در این خصوص ابتدا تا 10 بشمارید و سپس عمل کنید و در برخورد با حوادث برای کاستن از استرس و عصبانیت یک مساله ابتدایی ریاضی را در ذهن تان حل کنید تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید.

حلت ادامه داد: اگر کاری شما را خیلی ناراحت کرد زود تصمیم نگیرد و بگذارید اضطراب و استرس تان کاهش یابد و برای غلبه بر هیجان باید صبر را پیشه کنید چرا که دهها برابر آن فایده می برید.

حلت اضافه کرد: کسانی که هوش اجتماعی بالا دارند انرژی مثبت هم دارند که این انرژی مثبت شامل ارتباط کلامی و ارتباط های غیرکلامی مانند نگاه، زبان، بدن، تیپ و نوع لباس پوشیدن است.پ

وی ادامه داد: اگر همسرتان در خانه زیبایی های شما در کلام و غیرکلام شما ببیند می تواند به شما اعتماد بیشتری کند و شما هم می توانید در خانواده مدیریت بهتر و بیشتری داشته باشید.

وی خطاب به زنان گفت: مردان همان کودکان کوچک دیروزی هستند که امروز کت و شلوار بر تن کرده اند با صرف انرژی مثبت به جای مچ گیری از آنها می توانید بر آنها تاثیر مثبت بگذارید.

حلت اعلام کرد: با بکار  بردن عبارات تاکیدی مانند جملات مثبت دور شدن از تلقینات منفی و همچنین حمام گرفتن با تصور اینکه تمام ناخالصی ها از شما پاک می شود می توانید در درون خود انرژی مثبت ایجاد کنید.

در نخستین کنگره ملی زنان موفق ایران که روز دوشنبه در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد کارشناسان و زنان موفق در عرصه های مختلف و بخصوص مدیریتی حضور داشتند و همچنین در این کنگره 15 پنل تخصصی و ارائه مقاله و نشست های تخصصی با حضور زنان در مناصب مختلف سیاسی و مدیریتی و عرصه هنر برگزار شد.

دراین کنگره محمود واعظی وزیر محترم ارتباطات وفناوری اطلاعات، علی ربیعی وزیرمحترم کار،تعاون ورفاه اجتماعی و سرکارخانم فاطمه هاشمی رفسنجانی ریاست محترم بنیاد امور بیماریهای خاص حضور داشتند.


994
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
سرکار خانم دکتر سیما فردوسی دبیر علمی کنگره

مرکز همایش