دومین همایش ملی زنان موفق ایران
تماس با ما

02133699094

02136621318

امورات اداری

02189786524

ثبت نام در کنگره

02143851871

امورات اداری 

info.pconf[at]gmail.com

09120218914

09120289085

حامیان رسانه ای

اصول و فنون مذاکرات اثربخش در کنگره زنان موفق ایران تشریح شد.

18 اسفند 1395

اصول و فنون مذاکرات اثربخش روز دوشنبه در جریان برگزاری نخستین کنگره ملی زنان موفق ایران در سالن پروین اعتصامی با حضور مارال اسکندری مشاور معاونت بین الملل و امور ارزی بانک شهر و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد برگزار شد.

اسکندری در این نشست گفت: سه عنصر حیاتی برای مذاکره نیاز است که این عناصر شامل زمان، اطلاعات و قدرت است.

وی ادامه داد: فکر نکنیدی باید همه انسان ها اینها را یاد بگیرند تا به شما انرژی مثبت بدهند بلکه شما باید همه اینها را به خوبی آموزش ببینید.

وی خاطرنشان کرد: در عنصر زمان 30 ثانبه طلایی برای شروع خوب و اثرگذار بسیار مفید است و وقتی این شروع خوب نباشد نمی توان مذاکره خوبی هم داشته باشید.

اسکندری اضافه کرد: زمانی که اثرگذاری اولیه ضعیف باشد خیلی باید تلاش کرد تا این اثرگذاری را از ذهن مخاطبان پاک کرد پس باید تلاش جدی شود تا این شروع خوب باشد.

وی با بیان اینکه بسیاری ملاقات ها را جدی نمی گیرند، اظهار داشت: باید برای مذاکرات و ملاقات ها با اعتماد به نفس وارد شویم تا برایندها مثبت شود و اگر اعتماد به نفس نداشته باشیم نمی توانیم حس خوب را از مخاطبان بگیریم.

وی تصریح کرد: باید در مذاکرات و ملاقات ها بتوانیم از مخاطبان حس خوب بگیریم و در واقع نیاز به 30 ثانبه طلایی در ابتدای مذاکره است.

در نخستین کنگره ملی زنان موفق ایران که امروز دوشنبه در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد کارشناسان و زنان موفق در عرصه های مختلف و بخصوص مدیریتی حضور داشتند و همچنین در این کنگره 15 پنل تخصصی و ارائه مقاله و نشست های تخصصی با حضور زنان در مناصب مختلف سیاسی و مدیریتی و عرصه هنر برگزار شد.

دراین کنگره محمود واعظی وزیر محترم ارتباطات وفناوری اطلاعات، علی ربیعی وزیرمحترم کار،تعاون ورفاه اجتماعی و سرکارخانم فاطمه هاشمی رفسنجانی ریاست محترم بنیاد امور بیماریهای خاص حضور داشتند.


1170
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
سرکار خانم دکتر سیما فردوسی دبیر علمی کنگره

مرکز همایش