دومین همایش ملی زنان موفق ایران
تماس با ما

02133699094

02136621318

امورات اداری

02189786524

ثبت نام در کنگره

02143851871

امورات اداری 

info.pconf[at]gmail.com

09120218914

09120289085

حامیان رسانه ای

مقالات برگزیده چرای و کنکاش موانع نامریی مدیریت زنان در سازمان های دولتی در کنگره زنان موفق ایران،مورد بررسی قرار گرفت.

19 اسفند 1395

در اولین کنگره زنان موفق ایران در دانشگاه شهید بهشتی در سالن شیخ بهایی این مقالات توسط داوران به ریاست زهره فنی و فرانک فیضی داوری شد .

دراین ارائه مقالات مریم اسفندیاری در ارائه مقاله خود گفت : باید نگاه ها سیاستمداران و مسوولان را توانمندی  بانوان تغییر داد و از رسانه ها در این زمینه کمک می خواهیم .

وی خاطر نشان کرد:این تغییرات یک شبه اتفاق نمی  افتد باید برای ایجاد آن تلاش کرد .

همچنین در ادامه این ارائه مقاله سوالاتی نظیر زنان باید توانمندی های واقعی خود را در جامعه بروز دهند و همچنین توجه به ارائه راهکارهایی برای رفع موانع رشد و توسعه زنان در جامعه مطرح شد .

در ادامه این جلسه همچنین زنان باید ابتدا خود را ثابت کنند و به خود باوری برسند و زوایای پنهان و آشکار از توانمندی های خود را نمایان کنند تا جامعه نیز به آنها اعتماد کند نیز مورد توجه قرار گرفت .

دراین نشست همچنین بر حفظ اعتماد به نفس بانوان و اینکه تغییر در نگاه نسبت به بانوان ابتدا باید در خودشان ایجاد شود نیز مورد توجه قرار گرفت مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت .

در اولین کنگره زنان موفق ایران که با حضور محمود واعظی وزیر محترم ارتباطات وفناوری اطلاعات،علی ربیعی وزیرمحترم کار،تعاون ورفاه اجتماعی و سرکارخانم فاطمه هاشمی رفسنجانی ریاست محترم بنیاد امور بیماریهای خاص و همچنین جمع زیادی از بانوان فرهیخته و موفق ایران از سرتا سر کشور برگزارشد از برگزیدگان زنان موفق ایران و دکتر واعظی و استاندار سیستان و بلوچستان به عنوان حامیان زنان موفق ایرانی تجلیل شد .دراین کنگره محمود واعظی وزیر محترم ارتباطات وفناوری اطلاعات، علی ربیعی وزیرمحترم کار،تعاون ورفاه اجتماعی و سرکارخانم فاطمه هاشمی رفسنجانی ریاست محترم بنیاد امور بیماریهای خاص حضور داشتند.


1395
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
سرکار خانم دکتر سیما فردوسی دبیر علمی کنگره

مرکز همایش