دومین همایش ملی زنان موفق ایران
تماس با ما

02133699094

02136621318

امورات اداری

02189786524

ثبت نام در کنگره

02143851871

امورات اداری 

info.pconf[at]gmail.com

09120218914

09120289085

حامیان رسانه ای

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده: مادران تاثیر مهمی در تحقق سبک زندگی ایرانی اسلامی دارند

24 خرداد 1396

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: مادران بطور قطع با توجه به نقش تربیتی خود، تاثیر مهمی در تحقق سبک زندگی ایرانی اسلامی دارند.

شهیندخت مولاوردی روز چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: مادران ایرانی می توانند در تغییر و اصلاح الگوی مصرف و همینطور تشویق مصرف کالاها و تولیدات داخلی و پرهیز از مصرف گرایی نقش مهمی ایفا کنند.

وی تصریح کرد: مادران به خوبی می توانند سبک زندگی که مبتنی بر اخلاق و آموزه های قرآنی است را ترویج و گسترش داده و در انجام این کار ایفای نقش کنند.

مولاوردی گفت: معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به عنوان عضوی از شورای فرهنگ عمومی، مسوولیت کارگروه سبک زندگی و خانواده و اصلاح الگوی مصرف را بر عهده دارد که برنامه ریزی آن به تازگی شروع شده است.

 

** شعار امسال نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بسیار مناسب است

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده درمورد شعار امسال نمایشگاه بین المللی قر آن کریم مبنی بر «قرآن، اخلاق، زندگی» افزود: به نظر می رسد شعاری که برای نمایشگاه امسال انتخاب شده، بسیار شعار مناسبی باشد.

وی گفت: امیدوارم در نمایشگاه آتی در این زمینه بتوانیم با برنامه هایی که در کشور به اجرا در خواهد آمد، قدم هایی را برای تحقق این شعار و جاری شدن آموزه های قرانی و اخلاقی که اکنون بسیار جای آن هم در زندگی فردی و هم در زندگی اجتماعی ما خالی است، برداریم.

بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «قرآن، اخلاق، زندگی» از روز هشتم تا 26 خرداد ماه همه روزه از ساعت 17 تا 24 برپا است.

منبع: ایرنا

نخستین کنگره ملی زنان موفق ایران، نخستین کنگره، کنگره ملی، زنان، زنان موفق، زنان موفق ایران، همایش، زنان و خانواده، زنان موفق، مادران، مادران ایرانی، سبک زندگی


689
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
سرکار خانم دکتر سیما فردوسی دبیر علمی کنگره

مرکز همایش