دومین همایش ملی زنان موفق ایران
عناوین گواهینامه های کنگره ملی زنان موفق ایران

کنگره با مجوز رسمی از مرکز آموزش مدیریت دولتی، سازمان اداری و استخدامی کشور، به شماره 3/5257 می باشد.

و به شرکت کنندگان گواهینامه های ذیل اعطا می گردد. 

1) گواهینامه تخصصی مدیریت و رهبری

 Professional Certificate of Management & Leadership -PCML

2) گواهینامه تخصصی دیپلماسی و امور بین المللی

 Professional Certificate of Diplomacy & International Interactions – PCDI

3) گواهینامه حضور در کنگره

 Certificate of Participation in 1st National Congress of Successful Iranian Women – PCSIW 

پوستر کنگره
فراخوان مقاله

حامیان رسانه ای

ابتکار:30 درصد پست های مدیریتی تا پایان برنامه ششم به بانوان واگذار می شود

11 شهریور 1396

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: بر اساس مصوبه و ابلاغ شورای عالی اداری تا پایان برنامه ششم، 30 درصد پست های مدیریتی در همه سطوح در اختیار بانوان قرار می گیرد.

معصومه ابتکار روز پنجشنبه در نشست تخصصی امور بانوان و خانواده استان کردستان در سنندج افزود: سیاست توجه به حضور بانوان در عرصه های مدیریتی سیاستی است که از سوی شورای عالی اداری مصوب و ابلاغ شده و این کار در سطح کشور بصورت تدریجی و با شناسایی و توان افزایی بانوان انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه در تحقق این مصوبه توجه به توانمندی بانوان و کارآمدی یک اصل است گفت: بدون شک بانوان با استفاده از توانایی ها و شایستگی های خود می توانند به توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر کشور کمک کنند.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ادامه داد: دولت دوازدهم نگاه متعادل جنسیتی در بحث های مدیریتی دارد و شاید بسیاری از نگاه ها و دیدگاه ها همراه با این سیاست دولت نباشد اما این مساله باید به همت مدیران ارشد در دولت و در استان ها انجام شود.

وی اظهار کرد: دولت دوازدهم به بانوان به عنوان سرمایه های اجتماعی، نهادهای مدنی و حضور مردان و زنان برای پیشبرد برنامه ها اعتقاد دارد و در این راستا با تمام توان حرکت می کند.

ابتکار با بیان اینکه حضور مردم در کنار دولت برای رسیدن به تصمیمات مناسب بسیار حائز اهمیت است گفت: در این راستا برون سپاری فعالیت ها به نهادهای مدنی و تشکل های مردمی در دستور کار قرار دارد و امید می رود با استفاده از این ظرفیت ها بتوانیم با گستره بیشتر در راستای توسعه و پیشرفت کشور گام برداریم.

وی در ادامه با اشاره به تلاش برای سازماندهی ساختار مشاوران امور بانوان افزود: تلاش می کنیم که جایگاه بانوان مشاور در فرمانداری ها سازماندهی شده و پست های رسمی داشته باشند.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اظهار کرد: زمینه سازی هایی در راستای مشارکت و حضور بیشتر بانوان کُرد در مجلس شورای اسلامی فراهم شده و این مهم نیز دنبال می شود.

وی همچنبن به بحث خشونت علیه زنان به عنوان یک نکته مهم و کلیدی اشاره کرد و گفت: این بحث، مساله نگران کننده ای است که باید بررسی شده و نیازمند انجام کار اصولی و صحیح فرهنگی است.

ابتکار ابراز امیدواری کرد، با برنامه ریزی های مناسب و استفاده از توانمندی های زنان و مردان در عرصه های مختلف، مشکلات موجود در جامعه و بویژه حوزه خانواده، در دولت دوازهم رفع شود.

منبع: ایرنا


170
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

تماس با ما

02133699094

02136621319

امورات اداری

02189786524

ثبت نام در کنگره

02143851871

امورات اداری 

info.pconf[at]gmail.com

 ثبت نام در کنگره

pconf.ir[at]gmail.com

09120218914

09120289085

مرکز همایش های بین المللی توسعه ایران